Главная » Файлы » Новости с адвокатом

Доступність травматичної зброї, вірогідно, збільшить кількість злочинів
25.09.2015, 10:12

Доступність травматичної зброї, вірогідно, збільшить кількість злочинів

Андрій ВареникАдвокат, приватна практика

Питання щодо зняття обмежень на продаж зброї травматичної дії неодноразово порушувалося ще приблизно з 2008 року, коли було розроблено проект Закону України «Про обіг зброї невійськового призначення» № 2105, проте завжди знаходилися причини відкласти його прийняття на невизначений термін.

Таким чином, за словами авторів цього законопроекту, громадяни отримають можливість майже безперешкодного придбання травматичної зброї для захисту себе та своїх близьких від можливих злочинних посягань з боку інших осіб.

Звичайно, у будь-якої ініціативи завжди будуть як прибічники, так і противники. Ця тема також викликає багато суперечностей, оскільки має як позитивні, так і негативні сторони.

До аргументів «за» можна, безперечно, віднести те, що за умови появи дозволу на вільне придбання травматичної зброї всіма громадянами, які досягли 18-річного віку, вони отримають значно ширші можливості самозахисту, яких не мали до цього. Якщо на даний час право на придбання, носіння і використання травматичної зброї має лише вузьке коло осіб, серед яких далеко не всі отримали дозвіл на це законним шляхом, то у майбутньому відбудеться зрівняння всіх з цієї позиції.

Прочитать полный текст материала можно тут

Текст взят с http://yur-gazeta.com/

Категория: Новости с адвокатом | Добавил: advokat911 | Теги: уголовный адвокат, адвокат киев, юрист киев, адвокат по наследству киев, юридическая консультация киев, Адвокат Вареник, адвокат по разводу киев
Просмотров: 198 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar